Szukaj

Litewska, Poleska i Kiełczowska bez dziur. ZDiUM zakończył prace drogowe.

Ubytki w jezdni po intensywnej zimie w naszej dzielnicy to problem, z którym kierowcy borykali się przez ostatnie kilka tygodni. Było ich na tyle dużo, że utrudniały płynny przejazd.


Najechanie na dziurę z większą prędkością mogło skutkować urwanie lub uszkodzenie koła. W ostatnim czasie na ulicy Kiełczowskiej, Litewskiej i Poleskiej ZDiUM prowadził prace drogowe, podczas których usuwano przeszkody, zalewając je świeżym asfaltem.


ul. Poleska

"Po załataniu dziur komfort jazdy poprawił się. Nareszcie, bo niektóre z nich były uciążliwe już tak długo, że zdążyłem się nauczyć na pamięć gdzie są. To nie zmienia jednak faktu, że te drogi poprzez ciągłe zaklejanie wyglądają fatalnie. Przydałoby się w całości położyć nowy asfalt np. na Kiełczowskiej, bo kierowców wyjeżdżających poza Wrocław z Psiaka jest coraz więcej, a mimo tych poprawek w wielu miejscach na nawierzchni wychodzi stara kostka brukowa." - napisał jeden z czytelników na naszą skrzynkę mailową.


Jakiś czas temu na wychodzącą spod asfaltu kostkę brukową zwrócił uwagę także Pan Wojciech, publikując post na grupie "Co się dzieje na Psim Polu?".


wpis z grupy dla odbiorców strony

104 wyświetlenia0 komentarzy