Szukaj

Mężczyzna atakujący kobiety uwieczniony na kolejnym nagraniu. Widać na nim jego twarz! Poznajecie?

Sprawa napastnika atakującego kobiety to ostatnio gorący temat w naszej dzielnicy. Mieszkanki są przerażone, poszukiwania trwają.


Na stronie Wrocławskiej Policji pojawiło się nowe nagranie przedstawiające mężczyznę. Jak możemy przeczytać: "Z posiadanych informacji wynika, że sprawca opisanych czynów, dokonał ich na przełomie ostatnich trzech tygodni, upatrując sobie na ofiary kobiety w wieku senioralnym. Wobec jednej z poszkodowanych użył siły, a później wyrwał torebkę. Mając na uwadze okoliczności i charakter tych przestępstw, podjęto decyzję o publikacji wizerunku osoby mogącej mieć związek z tymi zdarzeniami."


źródło: wroclaw.policja.gov.pl


"Osoby posiadające jakiekolwiek informacje dotyczące mężczyzny, którego wizerunek znajduje się w materiale poniżej, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Wrocław-Osiedle, osobiście lub pod numerem telefonu 47 87 128 20, 47 87 128 31, 47 87 128 30 mail dyzurny.kp-osiedle@wroclaw.wr.policja.gov.pl , albo z najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonu 112."


Uważajcie na siebie!

2935 wyświetleń0 komentarzy