Szukaj

Weekendowe dożynki Gminy Długołęka. Wystąpili m. in. Sławomir, Łobuzy, Anna Wyszkoni i WonerS!

W sobotę i niedzielę w Domaszczynie odbyły się Dożynki Gminy Długołęka. Na scenie zagrali znani artyści regionalni i ogólnokrajowi. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem!


Dwa dni wspaniałej zabawy z pewnością przeszły do historii! Pokazy taneczne, konkursy, potańcówki i wiele innych atrakcji sprawiło, że pod scenę przybyło bardzo wielu mieszkańców naszego regionu. Nie zabrakło tradycyjnych dla dożynek obrzędów oraz koncertów muzycznych. Oprócz wspaniałych, lokalnych artystów (cała lista dostępna poniżej) na scenie zagrały zespoły znane w całej Polsce, takie jak Łobuzy, WonerS, Sławomir czy Anna Wyszkoni. Impreza została zakończona pokazem iluminacji świetlnych. A co o samym wydarzeniu piszą organizatorzy?


Dziękujemy, że byliście z nami! Dwa dni Dożynek gminy Długołęka w Domaszczyn przeszły do historii. Mamy nadzieję, że bawiliście się dobrze i spędziliście weekend w doskonałych humorach. Podziękowania należą się wszystkim osobom , które przyczyniły się do organizacji tego wydarzenia, z radą sołecką, Gminnym Ośrodkiem Kultury w Długołęce, sponsorami, wystawcami i partnerami na czele. 3


Zobacz zdjęcia i nagrania!


Znaleźliśmy na profilu Gminy Długołęka zdjęcia i filmy z największą ilością reakcji. Linki do nich zostawiamy poniżej!
7 wyświetleń0 komentarzy