Szukaj

Zaśpiewajmy, zagrajmy dźwięki Psiego Pola. Warsztaty muzyczne ruszają już 08.11!

Zapraszamy do wspólnego śpiewania na Psim Polu! Zamiast śpiewać sobie a muzom, możesz odczuć radość ze spotkań muzycznych w międzypokoleniowej grupie.


Cykl warsztatów, który realizujemy wspólnie z wrocławskimi Mikrograntami, rozpocznie się 8 listopada, a zakończy krótkim występem finałowym w połowie grudnia tego roku. Każde zajęcia to na początku rozgrzewka z ćwiczeniami oddechowymi, a potem wspólne opracowanie pieśni wybranych przez prowadzącą i uczestników, m.in. “Pieśni Psiego Pola”.


Pomysł projektu zrodził się z potrzeby przypomnienia nieformalnego “hymnu” osiedla oraz dzielenia się swoją pasją do śpiewania.


Będziemy spotykać się w każdy wtorek od 18:00 do 20:00, by śpiewać przy akompaniamencie gitary i keyboardu, a także naszych własnych instrumentów, które stworzymy na warsztacie tworzenia instrumentów upcyklingowych!


Zachęcamy do uczestnictwa w całym cyklu 5 spotkań, ale możesz dołączyć także w wybranych terminach:

  • 8.11, godz. 18:00-20:00

  • 15.11, godz. 18:00-20:00

  • 22.11, godz. 18:00-20:00

  • 29.11, godz. 18:00-20:00

  • 6.12, godz. 18:00-20:00

Spotkania będą odbywały się w Centrum Aktywności Lokalnej Psie Pole-Zawidawie przy ul. Kiełczowskiej 43/6 (wejście przez bramę na teren LZN-u). Poprowadzi je absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu Justyna Szóstak.


Aby wziąć udział w projekcie, zapisz się przez formularz: https://bit.ly/ZaspiewajmyZagrajmy-ZAPISY


Warsztaty wokalne są bezpłatne i przeznaczone dla osób od 16. roku życia, górnej granicy wieku nie ma.

Jesteśmy otwarte na udział osób niepolskojęzycznych, zapewniamy asystentkę języka ukraińskiego.

Projekt “Zaśpiewajmy, zagrajmy dźwięki Psiego Pola” realizowany jest w ramach Programu Mikrogranty.

Partnerami naszej inicjatywy są Centrum Aktywności Lokalnej Psie Pole-Zawidawie, Centrum rozwoju i aktywności dzieci i młodzieży “Klub na Psiaku”, Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA, portal “Psie Pole - moja okolica” oraz Stowarzyszenie Zmieniaj Zakrzów.58 wyświetleń0 komentarzy