Szukaj

Zawidawska Piątka już w niedzielę! 5 km dla dorosłych, 600 m dla dzieci - bieg w szczytnym celu.

Już 25.09.2022 r. (niedziela) zapraszamy na 1. Zawidawską Piątkę. Wydarzenie organizowane jest przez Osiedle Psie Pole-Zawidawie przy wsparciu Stowarzyszenia „Kilometry Pomocy”.


Mamy nadzieję, że będzie to doskonały początek dla kolejnych imprez biegowych w naszej części Wrocławia. Impreza ta ma charakter otwartego treningu, który odbędzie się na naszych malowniczych nadwidawskich wałach ze startem i metą w okolicach mostu nad Widawą na ul. Krzywoustego.Zachęcamy do udziału zarówno początkujących, jak i zaawansowanych biegaczy oraz wszystkie osoby chętne do aktywnego wypoczynku z terenu Psiego Pola oraz dalszych okolic. Trasa treningu głównego, jak sama nazwa wskazuje będzie liczyć 5 km i wystartuje o godzinie 11.00. Natomiast wcześniej, o godzinie 10.00 wystartują dzieci na trasie 600 m. Dla uczestników, którzy zmierzą się z tymi dystansami będą przygotowane pamiątkowe medale oraz pakiety regeneracyjne.


Zapisy odbywają się poprzez zgłoszenia mailowe na adres: piotr.piekarski@osiedla.wroclaw.pl lub podczas Festynu Osiedlowego w dniu 24.09.2022 r. na stanowisku Rady Osiedla.


Podczas naszego wydarzenia pokonane kilometry można zapisać w aplikacji Activy i wspomóc wrześniową akcję RakReaton, która zbiera 1.000.000 km, aby Partnerzy akcji przekazali pieniądze na rzecz dzieci z chorobą nowotworową.


Limit uczestników wydarzenia to 100 zawodników w kategorii głównej oraz 50 w kategorii dziecięcej, a zatem SPIESZ SIĘ, kto pierwszy, ten lepszy!

112 wyświetleń0 komentarzy